Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srbija

Ovo je forum saveza Srbija.
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Vazne odluke

Ići dole 
+7
papa smurf
cobi63
boron
Maretzar
labrikun
bojanJ
Froger
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Irkan

Irkan


Broj poruka : 20
Datum upisa : 17.03.2008

Vazne odluke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazne odluke   Vazne odluke - Page 2 EmptyUto Apr 08, 2008 5:30 pm

pa mene nisu jos kaznili
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vazne odluke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazne odluke   Vazne odluke - Page 2 EmptyUto Apr 08, 2008 5:37 pm

Pa naravno da mozesh da imash 2 naloga sa istog kompa ali ne moze jedan covek da ima 2 naloga...i trgovanje izmedju tih sela mora bitu u skladu 1:1......npr. burazeri mogu da igraju sa istog kompa ali ako vas mh bude izvalio bice shteta...
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

Vazne odluke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazne odluke   Vazne odluke - Page 2 EmptyUto Apr 08, 2008 6:19 pm

Slusajte tako je jedna igrala u jednoj igrci sa dva naloga i posle dva meseca su je banovali.nemojte da se salite. Mahanje
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
shawn

shawn


Broj poruka : 10
Datum upisa : 26.03.2008

Vazne odluke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazne odluke   Vazne odluke - Page 2 EmptySre Apr 09, 2008 12:56 am

ne znam.
ja na svom compu u toku dana otvaram 6 naloga a 3 su mi skoro non-stop ukljucena, moj nalog, nalog moje zene, nalog moje sestre, njenog decka, i mog brata, i jos jedan njegov. I cak nisam ni upisao u podesavanjima naloga ko sve igra za istim compom,jbg nece me valjda kazniti. A mozda je to zato sto imam dinamicku IP adresu?
ne znam.
Nazad na vrh Ići dole
boron

boron


Broj poruka : 15
Datum upisa : 25.03.2008

Vazne odluke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazne odluke   Vazne odluke - Page 2 EmptySre Apr 09, 2008 10:14 am

Nerazumem cemu frka kada sve fercera! Starwars Evil
Nazad na vrh Ići dole
cobi63

cobi63


Broj poruka : 70
Datum upisa : 17.03.2008

Vazne odluke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazne odluke   Vazne odluke - Page 2 EmptySre Apr 09, 2008 12:27 pm

Kod:
A mozda je to zato sto imam dinamicku IP adresu?
ne mozda nego sigurno,tako neznam kao bi mogli da te provale jedino da dodjukod tebe kuci
Nazad na vrh Ići dole
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

Vazne odluke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazne odluke   Vazne odluke - Page 2 EmptySre Apr 09, 2008 4:00 pm

Otvorio sam nalog za brata i sestru od tetke. Bas sad mi keva kaze da oce i ona da igra Travian, pa cu i njoj i tati otvoriti acc. Modjutim nesmem babi i dedi da pricam o travianu plasim se da ce i oni hteti a sto je mnogo, mnogo je...
LOL
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vazne odluke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazne odluke   Vazne odluke - Page 2 EmptySre Apr 09, 2008 4:02 pm

Mene komsija sa petoro dece smara da im otvorim naloge,kaze doshli bi kod mene da igraju jer njihov komp ne radi... hocemojos
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vazne odluke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazne odluke   Vazne odluke - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vazne odluke
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srbija :: Okrugli sto-
Skoči na: