Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srbija

Ovo je forum saveza Srbija.
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Jesmo li zajedno ili ne???

Ići dole 
+5
cobi63
Simargal
Froger
papa smurf
labrikun
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 4:52 pm

"dakle operacija aki je pocela, moje trupe su krenule prve, sada bih molio sve vas da posaljete svoje trupe po satnici koju sam vam poslao, a kako ne bi bilo zabune evo saljem je ponovo!

u 12:00(nedelja) krece Crazy, prati ga dwdtox u 14:13(nedelja), zatim jegda2 18:21(nedelja), pa simargal 20:21(nedelja) i shawn 20:25(nedelja), BazaBoY 23:40(nedelja), froger 1:21(ponedeljak), simce- 3:28(ponedeljak)"

Ovo nje poruka Papa Smurf-a koju su dobili svi igraci u savezu. Poruku su ispostovali samo par ljudi sa spiska.
Pitanje:

ZASTO POJCANJE NIJE STIGLO KAKO JE BILO PREDVIDJENO???
JESMO LI ZAJEDNO ILI NE!!!!!!??????????
SVI KOJI NISU POSLALI SVOJU VOJSKU NEKA ODGOVORE NA POSTAVLJENA PITANJA!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 5:14 pm

ja sam poslao 24 njih koji su stigli prvi i svi su izginuli, ali mi nije zao jer smo lepo desetkovali akijevu vojsku i trebace mu bar dva dana da je napravi ponovo, a za to vreme moze jebofix da napravi svoju i onda da nastavi da se brani sam, tako da je operacija uspela, iako nisu svi poslali vojsku! Sto se tice nikola6969 ja sam mu rekao da ne pravi vojsku vec rezidenciju tako da on ima opravdanje!
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 5:18 pm

sto se baza boy-a tice sada vidim medju mojim poslatim porukama da vecinu nije procitao, znaci ne cita poruke uopste!!! gioaurelio i delkhan takodje, nisu procitali ni jednu moju poruku sto se tice vojske, odbrane i same operacije!
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 5:20 pm

Poslao sam ja vojsku bio.. Mahanje
Moracemo onda opet da mu posaljemo pomoc. Uredu
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 5:22 pm

Crazy, dwdtox, jegda2, simargal, shawn, BazaBoY , froger, simce, papa smurf.

Ovi koji nisu precrtani da se jave jesu li ili nisu slali vojsku. Ko jeste neka kaze koliko...


Poslednji put izmenio labrikun dana Pon Apr 07, 2008 6:02 pm, izmenio ukupno 4 puta
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 5:26 pm

i simargal je poslao vojsku!
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 5:28 pm

Ubroji i njega. Mahanje
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
Gost
Gost




Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 5:36 pm

ko je pfffffff?????????????????????????????????????????????????????
a shto se tice vojske ja sam napisao da sam poslao citaj te postove....
Nazad na vrh Ići dole
Simargal

Simargal


Broj poruka : 15
Godina : 39
Datum upisa : 15.03.2008

Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 5:36 pm

Onaj jedini Tevtonac sam ja, izgibe 25 mojih junaka casno i viteski Smesak
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 5:37 pm

pfffff je labrikun! da i moj komsija dwdtox je poslao! mislim da shawn nije ali nisam siguran!

ne znam da li je crazy poslao, froger je njegov siter


Poslednji izmenio papa smurf dana Pon Apr 07, 2008 5:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 5:37 pm

Dacho dovoljno je bilo da napises POSLAO SAM VOJSKU....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 5:39 pm

pa otvorili ste 50 tema za tu aki operaciju......neka dodje jebofix i kaze ko je koliko poslao i gotovo....daj pffff registruj se kao na igri...
Nazad na vrh Ići dole
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 5:39 pm

A jegda i simce oni su nasi najjaci clanovi. Znate li da li su oni poslali???
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 5:41 pm

jegda2 je rekao da mu se vojska vraca ne znam odakle i da moze poslati manji broj vojske, tako da je verovatno poslao!

najbolje bi bilo da svako kaze koliko je poslao pa da se sracuna lepo pa cemo videti ko nije poslao, jer imamo izvestaj!!

evo ja sam poslao 24 pretorijanca!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 5:41 pm

Ja mislim da je isto i jedga. Mahanje
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
Gost
Gost




Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 5:42 pm

30 falangi i 30 macevalaca...
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 5:47 pm

Poslao sam 24 falange i 4 macevalaca.I na kraju mi se nista nije vratilo. Tuzan Srecan Mahanje
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 5:47 pm

retko kome se i vratilo, ajmo dalje!
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 5:48 pm

Znas kome nikome. Srecan Tuzan Srecan Tuzan LOL Bokser
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 5:58 pm

87falangi i to
Froger 24, 30 dwd tox, jegda2 20

Visak 13 falangi

34 macevalaca i to

Froger 4, dwd tox 30

24 pretorijanaca i to

papa smurf 24

13 sekirasa i 12 paladina

samigral 13 sek i 12 palad


Ostaju 13 falangi od nepoznatog! Ovo je i ukljucen izvesaj koji sam dobio od jebofix tj od koga mu je stiglo pojacanje vise nema...
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 6:03 pm

znaci simce je poslao 13 falalngi, simce jeste gal znaci racunica je jasna!

poslali su svi sem Crazy-ja i shawn-a i bazaboy-a dakle zakljucili smo da smo slozni, bar svi mi koji smo svakodnevno na travianu!!!!

da i dalje ostane ovako!!!

pozdravljam vas sve!!!
Nazad na vrh Ići dole
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 6:12 pm

Dobro. Ipak smo slozni.

Ova tema moze da se zakljuca. Sto se tice resursa potrudite se i to da ispostujete. Cuo sam da su vec osmoro igraca poslali...

Srbija
Nazad na vrh Ići dole
cobi63

cobi63


Broj poruka : 70
Datum upisa : 17.03.2008

Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 7:18 pm

ja mislim da bi bilo redno da i mene ukljucite u desavanja,inace dosad sam svakome poslao resurse O.K
Nazad na vrh Ići dole
shawn

shawn


Broj poruka : 10
Datum upisa : 26.03.2008

Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 8:36 pm

Ja sam ceo dan bio na faksu i sada sam procitao poruke ove teme.
Ja sam poslao deset falangi i nijedan se nije vratio. Zar jebofix nema uvid ko mu je sve poslao pomoc, ima izvestaje ko mu je i koliko poslao vojske, dakle on je najmerodavniji da kaze ko mu je pomogao a ko nije. Mogao sam da ovde napisem da sam poslao sezdeset falangi, ali ako nisam zasto bi pisao gluposti.
Naravno da smo slozni, ako sutra bude nekom trebala pomoc ja cu se opet odazvati.
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? EmptyPon Apr 07, 2008 8:40 pm

potpisujem tvoju zadnju recenicu
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jesmo li zajedno ili ne??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zajedno ili ne???   Jesmo li zajedno ili ne??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jesmo li zajedno ili ne???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srbija :: Okrugli sto-
Skoči na: