Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srbija

Ovo je forum saveza Srbija.
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 igra slanja resursa!!

Ići dole 
+2
alpha
papa smurf
6 posters

da li ste za igru koju je predlozio jegda2 ?!
da
igra slanja resursa!! Vote_lcap38%igra slanja resursa!! Vote_rcap
 38% [ 5 ]
ne
igra slanja resursa!! Vote_lcap62%igra slanja resursa!! Vote_rcap
 62% [ 8 ]
Ukupno Glasova : 13
 

AutorPoruka
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 7:36 pm

evo ovako kao sto ste videli jegda2 je predlozio da ko najvise napreduje cele nedelje se salju resursi tom igracu! Slazem se sa time jer je to podsticaj da svi napredujemo ALI SAMO PRVE NEDELJE!!! znaci ako izglasamo da prihvatamo tu igru, taj koji pobedi morao bi ispasti posle prvog kruga, jer ce druge nedelje svakako on najvise napredovati!

Drugi nedostatak igrice je taj sto ljudi sa vise populacije imaju i veca polja a samim tim i milion puta vece sanse da pobede na kraju nedelje, znaci oni sa kraja tabele nikako ne mogu dobijati resurse!
Nazad na vrh Ići dole
alpha




Broj poruka : 5
Datum upisa : 29.03.2008

igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 7:47 pm

Ne zhelim da igramo neku igru koja ce da podstakne dalje cepanje i udaljavanje chlanove od koalicije i timskog rada. Mislim da je motivacija koju zhelish da podstaknesh kod igracha super ali je metoda malo pogreshna. Cenim tvoje napore da ojachash koaliciju, ali ovo nije pravi nachin; medjusobno nadmetanje mozhe skupo koshtati na kraju. Ipak se takmichimo sa ostalim savezima:) a i smurf je u pravu..
savvy?
Nazad na vrh Ići dole
cobi63

cobi63


Broj poruka : 70
Datum upisa : 17.03.2008

igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 7:54 pm

ljudi ja cu da vam kazem koji je najbolji nacin,ja sam pre samo par sedmica uso u savez sa svega 50tak populacije a sada sam vec na 207 zahvaljujuci kome?Pa jakom igracu kao sto je papa smurf covek dok nije bio kuci slao mi je resurse skoro svakog dana i sakom i kapom i ostacu mu uvek zahvalan oduzio sam se koliko sam mogao i opet cu to je jedini nacin.Moj predlog je sledeci hajde da svakog dana svi 1h proizvodnje saljemo po jednom igracu pocevsi od dna tabele i pa na gore Mahanje
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 8:13 pm

cobi nema sta da mi se oduzujes i onako bi mi propadali resursi! ovo je sjajan predlog i podrzavam ga!!! znaci svaki dan saljemo od kraja tabele pa na gore!!!
Nazad na vrh Ići dole
shawn

shawn


Broj poruka : 10
Datum upisa : 26.03.2008

igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 8:28 pm

U redu je da saljemo tako od dna tabele pa navise jer nam je u cilju da svi budemo kolko tolko ujednaceni.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 8:30 pm

Koji ste vi ludaci!!!!!!!!
Ja sam to predlozio pre mesec dana pola je bilo za pola nije.....tada nije bila usvojena ta ideja i mislim da nece ni sada.....meni je 10 recima deset igraca juce poslalo sirovine kada je doshla poruka svima da se taj dan salje meni resursi...tako da ja ne vidim razlog zashto bi ja nekome vishe slao resurse osim ljudi koji su juce meni poslali...pola njih se ovde nije ni registrovala neka papa smurf kaze koliko ljudi je procitalo njegovu poruku za aki akciju....i zashto bi ja slao sada nekome ko ima 150 stn a on meni ne moze da sibne 1h proizvodnju......ljudi koji su mi juce poslali 1h proizvodnju imaju od mene sve a ostali nishta....Smesak
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 8:44 pm

jebi ga nemoj biti takvo zlopamtilo, moze da se desi da neko nije bio tad na travijanu, jbg, poslace sledeci put! mozemo i otvoriti temu, gde cemo upisivati ko je slao a ko ne, pa kad vidimo da neko salje jako malo puta ili ne salje uopste njemu necemo slati resurse!! mislim da je to ok!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 8:49 pm

Nisam zlopamtilo ali znash kako meni niko nije pomogao kada sam se razvijao..a i pola ljudi iz ovog saveza nije napisalo nijednu poruku na forumu i ja da im saljem resurse???..slao sam jednom liku sa dna tabele i kada sam video da ga pljackaju i otimaju mu te resurse prestao sam...
Nazad na vrh Ići dole
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 9:00 pm

Podrzavam i ako treba glasacu za predlog da se salje res sa kraja liste ali samo igracima koji su aktivni ili na forumu ili na msnu....
Kad god sam bio u mogucnosti slao sam res, Recimo, juce nisam imao drva i gvozdje tako da sam toxu poslao dvo casovnu proizvodnju gline i zita.
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 9:04 pm

dwdtox ::
Nisam zlopamtilo ali znash kako meni niko nije pomogao kada sam se razvijao..a i pola ljudi iz ovog saveza nije napisalo nijednu poruku na forumu i ja da im saljem resurse???..slao sam jednom liku sa dna tabele i kada sam video da ga pljackaju i otimaju mu te resurse prestao sam...

pa rekoh ti resenje za to u mom prethodnom postu!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 9:07 pm

Shto ne bi prvo zavrshili oko ovih novih sela shto smo zapoceli sa slanjem resursa?
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 9:10 pm

i to je pametan predlog, ali opet, kad ja stasam da pravim novo selo stasace neko posle mene, a posle tog neko treci i onda to necemo zavrsiti nikad! mislim kontam ja tebe i potpuno si u pravu i stariji si igrac i razumes se vise u travian, ali ja samo predlazem da probamo ovako da saljemo pa da vidimo kako ce ici.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 9:11 pm

Pa nema veze ali bolje je da izgradimo novo selo nego da saljemo nekome resurse da on izgradi glinu sa 5 na 7 nivo....
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 9:16 pm

pa okej mozemo recimo osloboditi slanja resursa onog ko pravi naseljenike, dok ih ne izgradi?! eto predloga?!
Nazad na vrh Ići dole
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 9:16 pm

Imao sam prilike da cujem od osobe kojoj smo slali resurse da cujem "NEMOGU DA POSALJEM ODBRANU JER IMAM SAMO 30 .... TREBA MI ZA PLJACKU" a sa nasim res tj sa onim sto smo slali je napravljena ta vojska.
Bolje je slabijim igracima slati res jer se oni mnogo sporije razvijaju od ovih koji imaju drugo selo. Ipak njima proizvodnja ide po 50 i sta jadni cekaju ceo dan da bi unapredili jednu farmu....
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 9:18 pm

e ovo si dobro rekao. secam se toga cekaja po ceo dan!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 9:21 pm

Dobro...ali ja cu slati samo ljudima koji su aktivni ovde na forumu.,....
Nazad na vrh Ići dole
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 9:25 pm

Recimo i ja sam u istom sranju. Samo ujutru gradim jer se preko noci skupe res pa potrosim za 3 sata i posle ceo dan gledam pa ponovo u jutro gradim.
Cisto da imate na umu... lol
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 9:30 pm

Znam...ja da ne idem u pljacke prso bih....evo igram na bugraskom speedu sa tevtoncima imam stalno 20 napada(ja napadam) imam preko 20 000 resursa ne znam shta cu sa njima....nishta bez pljacke....Smesak Smesak Smesak
Nazad na vrh Ići dole
cobi63

cobi63


Broj poruka : 70
Datum upisa : 17.03.2008

igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 9:41 pm

upravo tako,i ja sam do skora bio u toj situaciji,na treba sada da stvaramo zlu krv medju nama nece niko valjda da propadne za 1h proizvodnje pa ja sam zadnjih par puta slao zadnje sto sam imao,pa nisam umro,pa necete ni vi koji ste mnogo jaci
Nazad na vrh Ići dole
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 9:45 pm

I jel smo odlucili da slabijima saljemo res, a????
Hoce li neko to da objavi na travianu preko poruka????
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 9:47 pm

Ne kazem da cu propasti ali necu da saljem resurse neaktivnim igracima!!!
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 10:12 pm

Glasajte jos i ja cu da odlucim. Mahanje
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 10:16 pm

Ne, ne frogeru. Vecina ce da odluci a ti ces oglasiti tj poslati svima poruku.... Mahanje
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! EmptyPon Apr 07, 2008 10:21 pm

Pa to sam i hteo da kaze. Udarac Mahanje Basket Srecan
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
Sponsored content





igra slanja resursa!! Empty
PočaljiNaslov: Re: igra slanja resursa!!   igra slanja resursa!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
igra slanja resursa!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» iGRA SA RESURSIMA
» Igra trazenja slika

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srbija :: Okrugli sto-
Skoči na: