Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srbija

Ovo je forum saveza Srbija.
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nadogradnja res...

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

Nadogradnja res... Empty
PočaljiNaslov: Nadogradnja res...   Nadogradnja res... EmptySub Apr 12, 2008 11:34 pm

Sta mislite:
Kako je najbolje da se unapredjuje proizvodnja resursa. Da li je bolje samo jedno resursno polje nadograditi do nekog lvl pa tad druge ili sve u korak i da li ima veze koje polje prvo prosirujete (mislim na redosled izmedju drva, gline, gvozdja i zita)???
Zanima me vase misljenje... Srbija
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

Nadogradnja res... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadogradnja res...   Nadogradnja res... EmptyNed Apr 13, 2008 12:00 am

Idi ti naprimer gradi.Cetiri zitna polja do 10 levela i 2 od ostalih stvari do 10 levela.Sacuvaj pet slobodnih mesta za pilanu livnicu gvozdja pekaru itd.I poboljsaj mlin do 5 levela.I kad to sve uradis pocni da gradis ostala polja sa resursima. Mahanje
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

Nadogradnja res... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadogradnja res...   Nadogradnja res... EmptyNed Apr 13, 2008 11:38 am

po mom misljenju najnebitnije je gvozdje jer ono raste kao blesavo, a najbitnije to jest prvo treba graditi zito, pa drvo. Bar je tako sa legionarima!
Nazad na vrh Ići dole
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

Nadogradnja res... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadogradnja res...   Nadogradnja res... EmptyNed Apr 13, 2008 6:55 pm

Na bg speed otvorio sam 6 acc i testirao redosled nadogradnje sa tevtoncima. Najbolje sam napredovao sa onima gde sam nadogradjivao (po redosledu sve u krug)
zito, glina, drvo gvozdje.
A negde sam procitao da je najbolje sve nadograditi na 5 lvl i posle od svakog res po jedno nadogradidti do 10 lvl i onda izgraditi livnicu, pilani, ciglani td...
Nazad na vrh Ići dole
Maretzar

Maretzar


Broj poruka : 31
Godina : 37
Lokacija : NS-LO
Datum upisa : 15.03.2008

Nadogradnja res... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadogradnja res...   Nadogradnja res... EmptyNed Apr 13, 2008 10:32 pm

Ja tako radim 7 polja mi je 7 lvl, a 11 6 lvl.
Nazad na vrh Ići dole
cobi63

cobi63


Broj poruka : 70
Datum upisa : 17.03.2008

Nadogradnja res... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadogradnja res...   Nadogradnja res... EmptyPon Apr 14, 2008 12:58 am

ja idem kruzno par dana podizem sve resurse,pa zgrade i vojsku ,pa opet resurse kad malo padnu ali to je otprilike na nedelju dana i gledam da mi proizvodnja zita bude visoka
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nadogradnja res... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadogradnja res...   Nadogradnja res... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nadogradnja res...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srbija :: Pitanja-Odgovori-
Skoči na: