Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srbija

Ovo je forum saveza Srbija.
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Da li je vreme za neku akciju???

Ići dole 
+3
cobi63
Maretzar
labrikun
7 posters
AutorPoruka
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

Da li je vreme za neku akciju??? Empty
PočaljiNaslov: Da li je vreme za neku akciju???   Da li je vreme za neku akciju??? EmptyČet Apr 17, 2008 3:33 am

Posto vidim da svi dobro napredujemo, kao i da smo u potpunosti zanemarili forum, rekoh da vas probudim i pitam nesto. Cuo sam da pojedinci imaju mogucnost da prave katapultove ali nemaju res i sl, predlazem da ovde prodiskultujemo o ratu....
Nekome, ko moze da pravi kata, slacemo res a ostali da prave sto jace jedinice, ko vec ma dosta slabijih jedinica moze da se bavi njihovim usavrsavanjem pa da pocnemo da igramo Travian...
Sta mislite...???!!!
Nazad na vrh Ići dole
Maretzar

Maretzar


Broj poruka : 31
Godina : 37
Lokacija : NS-LO
Datum upisa : 15.03.2008

Da li je vreme za neku akciju??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je vreme za neku akciju???   Da li je vreme za neku akciju??? EmptyČet Apr 17, 2008 4:05 am

O.K
Nazad na vrh Ići dole
cobi63

cobi63


Broj poruka : 70
Datum upisa : 17.03.2008

Da li je vreme za neku akciju??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je vreme za neku akciju???   Da li je vreme za neku akciju??? EmptyČet Apr 17, 2008 12:54 pm

pa krajnje je vreme da srusimo savez kg-s mnogo su bezobrazni,sitini a rugaju nam se,to ne treba vise da se tolerise Ljutko
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

Da li je vreme za neku akciju??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je vreme za neku akciju???   Da li je vreme za neku akciju??? EmptyČet Apr 17, 2008 5:56 pm

ja cu uskoro da pravim novo selo, a onda i katapultove, pa krecemo u akciju!
Nazad na vrh Ići dole
Simargal

Simargal


Broj poruka : 15
Godina : 39
Datum upisa : 15.03.2008

Da li je vreme za neku akciju??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je vreme za neku akciju???   Da li je vreme za neku akciju??? EmptyČet Apr 17, 2008 9:33 pm

Moram da se pohvalim da sam zauzeo prvu oazu. Srbija
Ja sam uvek za akciju.
Nazad na vrh Ići dole
cobi63

cobi63


Broj poruka : 70
Datum upisa : 17.03.2008

Da li je vreme za neku akciju??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je vreme za neku akciju???   Da li je vreme za neku akciju??? EmptyPet Apr 18, 2008 1:13 am

ajde vi koji ste najaci recite koloko imate katapultova pa da idemo da rusimo jeddno po jedno seloza 10-15 dana mozemo da ih unistimo skroz
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

Da li je vreme za neku akciju??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je vreme za neku akciju???   Da li je vreme za neku akciju??? EmptyPet Apr 18, 2008 6:24 pm

nema niko katapultove
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je vreme za neku akciju??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je vreme za neku akciju???   Da li je vreme za neku akciju??? EmptyPet Apr 18, 2008 6:51 pm

Meni fali 13,14 i 15 nivo akademije i radinoica 7,8,9 i 10 nivo i naravno samo istrazivanje.....nadam se da cu imati sledece nedelje...Smesak hocemojos LOL
Nazad na vrh Ići dole
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

Da li je vreme za neku akciju??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je vreme za neku akciju???   Da li je vreme za neku akciju??? EmptyPet Apr 18, 2008 8:44 pm

Jebofix ih ima
Nazad na vrh Ići dole
and 1




Broj poruka : 26
Datum upisa : 26.04.2008

Da li je vreme za neku akciju??? Empty
PočaljiNaslov: da li jje vreme za neku akciju???   Da li je vreme za neku akciju??? EmptyUto Maj 06, 2008 10:27 pm

Ja nemam kata,ali kada sam u savezu ušao u napade,pisalo je da je neko srušio nekome nešto katapultima
Nazad na vrh Ići dole
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

Da li je vreme za neku akciju??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je vreme za neku akciju???   Da li je vreme za neku akciju??? EmptyUto Maj 06, 2008 10:31 pm

To ja unistavam jednog mog komsiju
Imao je oko 200 stanovnika sad je pao na 130
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

Da li je vreme za neku akciju??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je vreme za neku akciju???   Da li je vreme za neku akciju??? EmptyUto Maj 06, 2008 10:31 pm

Ko zna mozda je neprijatelj.
Ljudi imam nesto da kazem celom savezu.
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
and 1




Broj poruka : 26
Datum upisa : 26.04.2008

Da li je vreme za neku akciju??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je vreme za neku akciju???   Da li je vreme za neku akciju??? EmptyUto Maj 06, 2008 10:32 pm

ko je neprijatelj,kazi sta imas
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li je vreme za neku akciju??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je vreme za neku akciju???   Da li je vreme za neku akciju??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li je vreme za neku akciju???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srbija :: Ideje-
Skoči na: