Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srbija

Ovo je forum saveza Srbija.
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 KRILO

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

KRILO Empty
PočaljiNaslov: KRILO   KRILO EmptyNed Apr 20, 2008 10:33 pm

evo ovako, moje misljenje je da bi najbolje bilo da postanemo krilo nekog jakog saveza kako nikog od nas vise ne bi snaslo ono sto je na zalost snaslo jegdu pre dva dana! dakle ovde predlozite savez cije bi krilo zeleli da budemo i obrazlozite vas predlog!

ja predlazem SRBnekra jer su najjaci na serveru a imaju jedno krilo koje je slicno nasem! Em sto nas niko nece dirati, em sto cemo imati priliku da ucestvujemo u kraju igre posto sami nemamo sansU! To je moje misljenje!

Jos samo da napomenem da je moj savez na RS1 postao krilo kzini savezu i da nas nisu nikako uslovili sem dodavanja "kzini" ispred imena saveza, tako da bi to prakticno bilo sve isto samo bi pripadali mnogo jacoj alijansi!

Dakle sta mislite?!
Nazad na vrh Ići dole
Simargal

Simargal


Broj poruka : 15
Godina : 39
Datum upisa : 15.03.2008

KRILO Empty
PočaljiNaslov: Re: KRILO   KRILO EmptyNed Apr 20, 2008 11:58 pm

Stavi predlog na glasanje.
Nazad na vrh Ići dole
cobi63

cobi63


Broj poruka : 70
Datum upisa : 17.03.2008

KRILO Empty
PočaljiNaslov: Re: KRILO   KRILO EmptyPon Apr 21, 2008 12:45 am

ja se slazem ali glasanje je glasanje
Nazad na vrh Ići dole
bojanJ
Moderator
Moderator
bojanJ


Broj poruka : 108
Godina : 36
Datum upisa : 15.03.2008

KRILO Empty
PočaljiNaslov: Re: KRILO   KRILO EmptyPon Apr 21, 2008 12:52 pm

Sve to stoji da bi imali vecu protekciju iostale pogodnosti ali kad im zatreba nesto svi cemo morati da trcimo za njima i kako oni sviraju mi da igramo. Cim nisi svoj nisam bas siguran.
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

KRILO Empty
PočaljiNaslov: Re: KRILO   KRILO EmptyUto Apr 22, 2008 11:22 am

jel zelis da dozivis jegdinu sudbinu?! ni on vise nije svoj! prakticno mu selo radi za drugog! nema vojske, nema kasarne niti iceg slicnog i svaki dan 500 od svega tom liku! pa onda bolje da mu je dao sifru i zavrsio s tim! pre ili kasnije ce se to desiti svakome od nas, a vi nemojte posle da kazete da nisam bio u pravu!
Nazad na vrh Ići dole
bojanJ
Moderator
Moderator
bojanJ


Broj poruka : 108
Godina : 36
Datum upisa : 15.03.2008

KRILO Empty
PočaljiNaslov: Re: KRILO   KRILO EmptyČet Apr 24, 2008 5:20 pm

To sto se desilo jegdi je katastrofa ali sad citam i vidim da oni nista ne traze od nas. To je ok ali da ne bude samo da nas iskoriste. Ja sam za ali da imamo svoju veliku autonomiju u nekim odlucivanjima. Srbija
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KRILO Empty
PočaljiNaslov: Re: KRILO   KRILO Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KRILO
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srbija :: Okrugli sto-
Skoči na: