Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srbija

Ovo je forum saveza Srbija.
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Koji savez i zasto???

Ići dole 
+6
cobi63
papa smurf
Froger
bojanJ
Irkan
labrikun
10 posters

Da li zelite da postanemo krilo nekog jaceg saveza???
Da
Koji savez i zasto??? Vote_lcap62%Koji savez i zasto??? Vote_rcap
 62% [ 8 ]
Ne
Koji savez i zasto??? Vote_lcap38%Koji savez i zasto??? Vote_rcap
 38% [ 5 ]
Ukupno Glasova : 13
 

AutorPoruka
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

Koji savez i zasto??? Empty
PočaljiNaslov: Koji savez i zasto???   Koji savez i zasto??? EmptyPon Apr 21, 2008 4:32 am

Predlazite saveze za koje smatrate da treba da im budemo wing
Nazad na vrh Ići dole
Irkan

Irkan


Broj poruka : 20
Datum upisa : 17.03.2008

Koji savez i zasto??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji savez i zasto???   Koji savez i zasto??? EmptyPon Apr 21, 2008 10:19 am

kakav crni wing
Nazad na vrh Ići dole
bojanJ
Moderator
Moderator
bojanJ


Broj poruka : 108
Godina : 36
Datum upisa : 15.03.2008

Koji savez i zasto??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji savez i zasto???   Koji savez i zasto??? EmptyPon Apr 21, 2008 12:49 pm

Dovoljni smo sami sebi. Nije potrebno da zavisimo od nekog.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koji savez i zasto??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji savez i zasto???   Koji savez i zasto??? EmptyPon Apr 21, 2008 1:46 pm

BojanJ: Jesi li video shta se desilo jegdi..to ce svima da se desi koji su izolovani od ostalih clanova saveza.....necemo imati vremena da pomognemo jer su suvishe daleko....nisam ni ja da budemo necije krilo..ja sam i stavio u opis saveza da nismo i necemo da budemo nicije krilo...ali...moramo...suvishe smo slabi da bi opstali....da smo svi jedan pored drugog ne bi bilo nikakvih problema..ovako smo rashtrkani i teshko mozemo medjusobom da se povezemo i pomazemo....e sad cije krilo da postanemo to je pitanje....imamo srbnekru,unitedse i josh par jacih....dajte predloge pa da ih pitamo....pozzz
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

Koji savez i zasto??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji savez i zasto???   Koji savez i zasto??? EmptyPon Apr 21, 2008 2:13 pm

Bice gore ako budemo wing.terace nas jos vise.kao sto bi mi terali nas wing da nesto radi sto nece.
Pod dva.Nek svi grade kod dwdtox-a i papa smurfa sela.Ako budem nekog video da ih ne sagradi tu.Necemo ga kasnije braniti.To da se zna.Lakse mi je da nekog branim za tri sekude nego za nekoliko sati.
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

Koji savez i zasto??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji savez i zasto???   Koji savez i zasto??? EmptyUto Apr 22, 2008 11:20 am

sto znaci da vas necemo braniti u glavnom selu vec samo u selu koje je novo i ima tri puta manje i stn i infrastrukture i svega! ja sam za wing i predlazem srbnekra, ali ako necete da budemo wing, gradite sela ovde oko mene i dwdtoxa i sve, SVE ulazite u njih, gradite u njima sve ponovo, kasarne, infrastrukutru polja sve i to neka vam bude glavno selo, jer samo cemo ta sela branti i samo ta sela imaju sansu za opstanak! E sad vi vidite koliko ovo ima ili nema smisla! znaci to je kao da svi koji ce sada da grade drugo selo ovde pocinju ponovo da igraju, i kao da smo tek sad osnovali savez, pa vi vidite!
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

Koji savez i zasto??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji savez i zasto???   Koji savez i zasto??? EmptyUto Apr 22, 2008 1:58 pm

Da ali pazi nece da nas sve uniste.
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
cobi63

cobi63


Broj poruka : 70
Datum upisa : 17.03.2008

Koji savez i zasto??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji savez i zasto???   Koji savez i zasto??? EmptyUto Apr 22, 2008 2:40 pm

da bi svi imali pravu sliku zamolio bih smurfa da napise detaljno sta je bilo sa jegdom i kako je ucenjen pa onda racionalno nek svako sagleda posledice odluke biti ili ne biti wing
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

Koji savez i zasto??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji savez i zasto???   Koji savez i zasto??? EmptyUto Apr 22, 2008 2:43 pm

pa to jeste, ali sigurno se neces osecati isto ako uniste tebe a ne nekog drugog! ma ok ako necete, ali ja sam ubedjen da sami ne mozemo! a pogledaj moje i dwdtoxove komsije!!! Tasmanian devil (dva sela ovde), Rhasta (licni prijatelj tasmanian devil-a) tri sela u komsiluku! ne daj boze da snime da ima tu neki savez SRB i da imaju 7 sela u njihovoj okolini. Pa ocistice nas kao blato sa djona!
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

Koji savez i zasto??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji savez i zasto???   Koji savez i zasto??? EmptyUto Apr 22, 2008 2:51 pm

Ajde vazi, ali ne menajmo ime nista samo mso wing. Smesak
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
Maretzar

Maretzar


Broj poruka : 31
Godina : 37
Lokacija : NS-LO
Datum upisa : 15.03.2008

Koji savez i zasto??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji savez i zasto???   Koji savez i zasto??? EmptyUto Apr 22, 2008 7:46 pm

Ljudi hajmo u wing ne vredi, samo je pitanje casa kad ce nekome da se digne q.. pa da nas istrebi!
Nazad na vrh Ići dole
shawn

shawn


Broj poruka : 10
Datum upisa : 26.03.2008

Koji savez i zasto??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji savez i zasto???   Koji savez i zasto??? EmptySre Apr 23, 2008 11:44 am

Ako bas mora wing neka to bude NRS. Siroma
Nazad na vrh Ići dole
judoka

judoka


Broj poruka : 38
Godina : 36
Lokacija : Banjaluka-RS
Datum upisa : 21.04.2008

Koji savez i zasto??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji savez i zasto???   Koji savez i zasto??? EmptySre Apr 23, 2008 12:51 pm

Froger ::

Nek svi grade kod dwdtox-a i papa smurfa sela.Ako budem nekog video da ih ne sagradi tu.Necemo ga kasnije braniti.To da se zna.Lakse mi je da nekog branim za tri sekude nego za nekoliko sati.

A zasto kod njih? Oni ionako vec imaju jake komsije, nasa nova sela ce samo ocistiti s mape...licno mi je svejedno...ja i sad imam ponudu od NRS* za prelaz u njihov savez...zato mi biti wing ne smeta...a, ako mislite da ostanemo savez i da budemo blizu...mozemo dogovoriti da neko ispita mapu, i vidi na nekom udaljenom mjestu gdje nema nikog...nasu novu poziciju...naravno kako ko bude osnivao novo selo, pitace tog ''predstavnika za lokaciju'' tacne koordinate za novo selo...tako cemo se moci razvijati bez bojazni da ce nas neko pljackati jer cemo biti svima isuvise daleko...!!! Mislim to je samo predlog...ali ponavljam ja jesam za wing, samo se bojim da ce neki hteti da budemo wing srbnekra, jedni NRS...itd...sto znaci da se nece moci svakom udovoljiti...a sto za posledicu moze imati raskol ovog saveza...zato dobro razmislite...mada wing je sto se mene tice izuzetno dobra ideja...ipak mi nismo toliko jaki...!!!
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

Koji savez i zasto??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji savez i zasto???   Koji savez i zasto??? EmptySre Apr 23, 2008 6:36 pm

evo ovako! jegi su unistili 3 sela i nastavljali da ga unistavaju i da taj lik nije bio "OK" koliko je bio jegde vise ne bi bilo na forumu! namerno sam OK stavio pod navodnike jer je jegda dobio sansu da izgradi drugo selo u zamenu za to da u ovom selu nema NIKADA vise ni jednu vojnu jedinicu niti gradjevinu i da napravi naseljenike i da bezi daleko odavde kao i da svakoga dana salje tom liku 500 resursa od svega! mislim da je to ucena, a svi oko njega su bili jedan savez i digo im se da ociste okolinu!!! ako budemo srbnekra nece nas niko dirati bas zato sto nam je komsiluk ili srbnekra ili dobar sa njima a i najjaci su na serveru!


Poslednji izmenio papa smurf dana Sre Apr 23, 2008 6:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
cobi63

cobi63


Broj poruka : 70
Datum upisa : 17.03.2008

Koji savez i zasto??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji savez i zasto???   Koji savez i zasto??? EmptySre Apr 23, 2008 6:40 pm

e sad ljudi posle ovoga izvolite pa odlucite
Nazad na vrh Ići dole
and 1




Broj poruka : 26
Datum upisa : 26.04.2008

Koji savez i zasto??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji savez i zasto???   Koji savez i zasto??? EmptyČet Maj 08, 2008 8:37 am

mi već jesmo wing najjačeg saveza,razmislite malo,ako postanemo još nečiji wing,a taj savez ima mnogo ponova i saradnji,pa nećemo imati koga da napadnemo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

Koji savez i zasto??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji savez i zasto???   Koji savez i zasto??? EmptyČet Maj 08, 2008 11:16 am

And1 ova teba je otvorena jos pre nego sto smo postali wing...
Nazad na vrh Ići dole
and 1




Broj poruka : 26
Datum upisa : 26.04.2008

Koji savez i zasto??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji savez i zasto???   Koji savez i zasto??? EmptyČet Maj 08, 2008 2:27 pm

ok,nisam znao i meni je bilo malo nelogično
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koji savez i zasto??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji savez i zasto???   Koji savez i zasto??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Koji savez i zasto???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srbija :: Okrugli sto-
Skoči na: