Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srbija

Ovo je forum saveza Srbija.
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .

Ići dole 
+5
Froger
boron
cobi63
papa smurf
shawn
9 posters
AutorPoruka
shawn

shawn


Broj poruka : 10
Datum upisa : 26.03.2008

postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . EmptySre Apr 23, 2008 9:03 pm

Evo ovako posto smo postali krilo saveza SRB NEKRA {SRBIJA NEBESKO KRALJEVSTVO}, postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza, dakle ime bi trebalo da se sastoji iz dva dela:deo sa nasim imenom -SRB, i deo sa njihovim imenom nekra.
E sad ljudi dajte vase predloge za skracenicu i pun naziv, pa cemo zajednicki izabrati naj originalniji naziv. . .

pozzz svima
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: Re: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . EmptySre Apr 23, 2008 9:11 pm

Tako je shawn...
Njihov diplomata je dao sledece predloge:
"Posto smo sa SRB alijansom, mada smo nezavistan savez, imamo svoja krila, svoju upravu i potpunu autonomiju, trebalo bi da ispred imena stoji SRB. Dalje posto ste krilo Nekra saveza, da stoji nase obelezje u obliku slova N barem. Zatim vase ime koje moze jednostavno da se doda na sve ovo i to bi izgledalo ovako nesto, vise varijanti, to mi je palo na pamet trenutno, ukoliko imate drugaciju viziju ili ideju, recite:

1.SRB-NSrb
2.SRB-NS

Ko ima predloge neka kaze pa cemo da glasamo...Smesak))
Nadam se da ste zadovoljni cije smo krilo postali....
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: Re: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . EmptySre Apr 23, 2008 9:26 pm

SRB - DN

sto bi oznacavalo "Donje nebesko kraljevstvo" kao nizi rang od Nebeskog kraljevstva a i po slovenskoj mitologiji postojalo je "gornje" i "donje" nebo koje je pznacavalo dobre i lose bogove slovenskog pantenona!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: Re: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . EmptySre Apr 23, 2008 9:28 pm

heheh...
Dobro je ovo ali gde je tu nash naziv Srb,,,
Mora biti njihovog SRBN ili SRBNekra + nash Srb
e sada to moramo sve lepo da isfrikombinujemo......
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: Re: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . EmptySre Apr 23, 2008 9:42 pm

ahaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: Re: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . EmptySre Apr 23, 2008 9:43 pm

srb - NS definitivno kao "NS" i ne ne mislim na Novi Sad! Ko razume - shvatice! Smejanje
Nazad na vrh Ići dole
cobi63

cobi63


Broj poruka : 70
Datum upisa : 17.03.2008

postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: Re: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . EmptySre Apr 23, 2008 10:18 pm

ljudi ne vidim razlog tolike frke oko novog naziva,kao da je to sad neka zivotobitna stvar sustina je da smo postali wink najaceg saveza nista nas ne primoravaju a moci cemo na miru da se razvijamo,pa se nece ponoviti situacija sa jegdom ja sam za srbnsrb najprostije je i lako za izgovaranje i pamcenje kao rock n roll Bend
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: Re: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . EmptySre Apr 23, 2008 10:34 pm

Veoma interesatno cobi....
SRB-N-Srb
Meni se svidja...
Josh nekome?
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: Re: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . EmptySre Apr 23, 2008 10:35 pm

sjajno!!! SRB n' Roll! Bend
Nazad na vrh Ići dole
boron

boron


Broj poruka : 15
Datum upisa : 25.03.2008

postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: Re: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . EmptySre Apr 23, 2008 10:48 pm

predlazem

SRBeNS
Nazad na vrh Ići dole
shawn

shawn


Broj poruka : 10
Datum upisa : 26.03.2008

postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: Re: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . EmptySre Apr 23, 2008 10:58 pm

ajde ljudi jos predloga Srbija
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: Re: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . EmptySre Apr 23, 2008 11:03 pm

E ovako.Posto se ja ovde nisam nista pitao.Nece biti nikakvog menjanja imena jer vi sto posto nemislite da ja imam neku ulogu.Promenili ste opis bez moje odluke.Postali smo wing bez moje uloge.Dao sam samo malo ljudima ulogu da menjaju opis.Ako cemo tako slabo ko ce imati neko ulogu. Ljutko

Bas sam razocaran. Ljutko
Nemojte da se ljutite.Ali ovo je razorarenje.
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
bobanus




Broj poruka : 11
Datum upisa : 27.03.2008

postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: Re: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . EmptySre Apr 23, 2008 11:49 pm

Froger je u pravu, trebali smo raspraviti opcije pre nego sto postanemo neciji wing. Ipak mora se odati priznanje i nasem diplomati, jer smo postali wing najjace alijanse na serveru. Bolje realno nije ni moglo. Dakle ja sam prezadovoljan ishodom Srbija .
Takodje mi se dopada i ideja da nam ime bude SRB 'n' Srb, odlicna je..

Bend

Samo vratite bre himnu u opis alijanse, kome je ona mogla da smeta?
Srbija
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: Re: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . EmptyČet Apr 24, 2008 12:04 am

Ime se ne menja.A opis ce ostati.
Ali vratite mi himnu.Smesak
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: Re: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . EmptyČet Apr 24, 2008 12:15 am

Drago mi je sto smo postali krilo jaceg saveza ali me u potpunosti iznenadilo to sto je objavljeno od jednom. Ok nema veze ja i onako nisam zaduzen za pregovore....
Medjutim...
Svako od nas je mogao osnovati savez. Inace svi smo ucestvovali u podizanju ambasade slanjem resursa i ne vidim razlog da se Froger ovoliko pusi....
Mislim, brate, nisi ti gospodar ti si osnivac saveza...
Mozes da se ljutis ali samo sam iskren... Izvinjavam se onima koje istina boli.... Mahanje
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: Re: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . EmptyČet Apr 24, 2008 12:20 am

Ovako bez ljutnje ja se ne pusim.Ovo je igrica ni za pobedu ni za poraz nego za druzenje.Da vam svima kazem.Ja i simce smo igrali na jednoj igrici na bosanskom serveru.Bili smo toliko imali dobar savez.On je bio admin, a ja gospodar.Zamalo da podjemo u prvih deset.Kad su poceli hrvati da kupuju premium jer su videli nas porast.Posle sam ja dao njemu da bude gospodar i sad sam ja admin.Ali ipak smo i sada drugari. Pijani
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
cobi63

cobi63


Broj poruka : 70
Datum upisa : 17.03.2008

postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: Re: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . EmptyČet Apr 24, 2008 2:10 am

sta je pisac hteo da kaze
Nazad na vrh Ići dole
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: Re: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . EmptyČet Apr 24, 2008 2:21 am

Ni meni nije jasno. Pojasni nam frogeru sta je to "Gospodar"
Nazad na vrh Ići dole
judoka

judoka


Broj poruka : 38
Godina : 36
Lokacija : Banjaluka-RS
Datum upisa : 21.04.2008

postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: Re: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . EmptyČet Apr 24, 2008 10:07 am

Ime mi mnogo ne znaci...bitan je cilj za koji se borimo...a Frogeru sto se tice ovih izmena, izgleda da si mnogima dao vise slobode nego sto si trebao...drugo, moraju se znati predstavnici saveza oni odlucuju...naravno ostali su tu da iznesu svoje misljenje ili sl...trece svaki savez ima glavnog, onaj koji je sve zapoceo...takav mora biti medju jacima u savezu, i on dogovara, i donosi predloge, a ne kako se kome prohtije...ipak se treba znati neka hijerarhija...samo to izgleda hocemo svi da budemo(glavni)...upozorio sam na ovo...Froger je s razlogom ljut, mjenjali ste opis saveza bez da ste ga bar obavestili...takodje greska je sto ste odmah pristali daa budemo krilo saveza SRBNekra...trebali ste dati na glasanje...recimo da li zelite da budemo krilo saveza SRBNekra, tako bi svi znali o cemu se radi, i bili bi aktivni ucesnici svega ovoga...i da jos nesto, jedno pitanje za osobe koji su odlucili da postanemo krilo saveza SRBNekra...da li su svi clanovi naseg saveza registrovani u forumu, koliko ko cesto posjecuje forum...bojim se da je odgovor ''vrlo malo''...e, zato se mora znati ko su predstavnici saveza...jeer ako cemo slusati nekog ko je juce poceo (tu se i ja ubrajam, da ne bude zabune), kako se igra travian, najbolje da odmah svako osnuje svoj savez!!!
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: Re: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . EmptyČet Apr 24, 2008 12:38 pm

Ljudi recite samo ime nije vazno.Samo mora da bude skracenica sa sest slova ne vise. Jok
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: Re: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . EmptyČet Apr 24, 2008 1:26 pm

Zao mi je sto n isam urednik na ovom forumu inace bih pobrisao ove offtopice i rasprave koje nicemu ne vode. Svako ima svoj stav treba ga izloziti ali i ne da se pretrno sefuje. Smatram da svako treba da bude ravnopravan u savezu. Da ne budem pogresno shvacen:
Ja razumem da treba da postoje ljudi koji su za nesto zaduzeni ali ne smatram da su na nekom visem nivou od mene. Ti ljudi stoje tu jer je najbolje da jedan kaze odluku vecine (primer izglasali smo kome cemo biti krilo, dwdtox treba da saopsti odabranom savezu da smo pristali)... Meni niko ne moze da narejuje sta da radim jer imam svoje principe i stavove koji su mi u prvom planu (valjda za toliko prihvatete demokratiju). Sto se tice ljudi sa foruma da se videti da je 30 ljudi registrovano. Aktivnost svakog clana takodje se moze videti pomocu brojaca i tu nema nikakve dileme.
Nazad na vrh Ići dole
cobi63

cobi63


Broj poruka : 70
Datum upisa : 17.03.2008

postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: Re: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . EmptyČet Apr 24, 2008 3:28 pm

judoka ::
Ime mi mnogo ne znaci...bitan je cilj za koji se borimo...a Frogeru sto se tice ovih izmena, izgleda da si mnogima dao vise slobode nego sto si trebao...drugo, moraju se znati predstavnici saveza oni odlucuju...naravno ostali su tu da iznesu svoje misljenje ili sl...trece svaki savez ima glavnog, onaj koji je sve zapoceo...takav mora biti medju jacima u savezu, i on dogovara, i donosi predloge, a ne kako se kome prohtije...ipak se treba znati neka hijerarhija...samo to izgleda hocemo svi da budemo(glavni)...upozorio sam na ovo...Froger je s razlogom ljut, mjenjali ste opis saveza bez da ste ga bar obavestili...takodje greska je sto ste odmah pristali daa budemo krilo saveza SRBNekra...trebali ste dati na glasanje...recimo da li zelite da budemo krilo saveza SRBNekra, tako bi svi znali o cemu se radi, i bili bi aktivni ucesnici svega ovoga...i da jos nesto, jedno pitanje za osobe koji su odlucili da postanemo krilo saveza SRBNekra...da li su svi clanovi naseg saveza registrovani u forumu, koliko ko cesto posjecuje forum...bojim se da je odgovor ''vrlo malo''...e, zato se mora znati ko su predstavnici saveza...jeer ako cemo slusati nekog ko je juce poceo (tu se i ja ubrajam, da ne bude zabune), kako se igra travian, najbolje da odmah svako osnuje svoj savez!!!
Slusaj ko je hteo i koga je interesovalo on je posetio foru i izjasnio se i to uopste nije"vrlo malo" jer se svuda odluka donosi vecinom prisutnih glasaca a ne vecinom svih glasaca pa bio si valjda nekad na izborima,tako da je odluka o savezu potpuno validna i tu nema sta vise da se diskutuje.Drugo niko ne kaze ga Frogen nema pravo da se ljuti,vec se trazi da objasni sta je hteo da kaze ovim postom i sinonimom Gospodar
Nazad na vrh Ići dole
bojanJ
Moderator
Moderator
bojanJ


Broj poruka : 108
Godina : 36
Datum upisa : 15.03.2008

postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: Re: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . EmptyČet Apr 24, 2008 5:18 pm

Slazem se da bi trebalo da budemo wing nekri ali realno je da je sve odjednom ispalo.
Mogli ste da nas obavestite pa da se konsultujemo svi i ne bi dolazilo do rasprave.
Ja se izvinjavm sto me nije bilo par dana na forumu. I ja sam za srbns. Sto ne stavite ne glasanje dva imena pa nek se ljudi odluce za koje ce. ovako ima 1001 varijanta. Srbija Evil
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: Re: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . EmptyČet Apr 24, 2008 7:07 pm

Ako niko nekaze ime saveza.Zakljucavam temu.I onda cu ja sam smisliti. fijuk Srecan
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
Sponsored content





postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty
PočaljiNaslov: Re: postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .   postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . . Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
postavlja se pitanje oko novog imena naseg saveza . . .
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» obavezno za svakog clana saveza!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srbija :: Okrugli sto-
Skoči na: